Jesteśmy biurem z długoletnim stażem działającym przede wszystkim na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości sięga 2007 roku i od tej pory stale się doskonalimy, aby służyć naszym Klientom jak największym poziomem świadczonych usług pod okiem licencjonowanych pośredników.

Jesteśmy członami Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, a ponadto posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Każda transakcja przeprowadzana za pośrednictwem naszego biura jest ubezpieczona – kupując, sprzedając czy wynajmując nasi Klienci są objęci gwarancją bezpiecznego przeprowadzenia sprawy.

Profesjonalna wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zapewni Państwu szybkie, skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Dla nas najważniejszy jest Klient i jego zadowolenie, dlatego naszą domeną jest profesjonalne pośrednictwo.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Nasi pracownicy służą Państwu fachową pomocą, a jednocześnie nie przestają się kształcić i uczestniczyć w szkoleniach, aby jeszcze bardziej doskonalić techniki obsługi Klienta.

Wiedza i doświadczenie pozwala nam świadczyć jak najwyższą jakość usługi pośrednictwa i daje gwarancję rzetelności, kompetencji i profesjonalizmu.
Zajmujemy się kompleksową obsługą rynku nieruchomości, a nasi Klienci są objęci fachową pomocą związaną z przeprowadzeniem wszelkich formalności związanych z transakcją, od chwili podjęcia przez nich decyzji o zakupie lub sprzedaży, aż do momentu przekazania nieruchomości. Doświadczenie i fachowe podejście naszych pracowników do każdego etapu transakcji zapewnia komfort i bezpieczeństwo jej przeprowadzenia.

Mamy nadzieję, że funkcjonalność naszej witryny pozwoli Państwu w jeszcze bardziej przyjemny sposób niż dotychczas, zapoznać się z naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy!